Apartament Bosmański

Apartament znajduje się przy końcu ulicy Nowy Świat w Pucku (dzielnica Rozgard), ok. 50 m od brzegu Zatoki Puckiej. Budynek przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych (szerokie drzwi, winda). Parkowanie w garażu na przynależnym do mieszkania miejscu jest wliczone jest w cenę wynajmu. Bramy do garażu sterowane pilotem.
Na dachu znajduje się taras widokowy z miejscem do opalania i widokiem na panoramę Zatoki Puckiej. Posesją opiekuje się dozorca; jest ona szeroko ogrodzona, z własnym zejściem na kameralną plażę (kilkadziesiąt kroków). Zlokalizowana jest na skraju jedynego na tym terenie niewielkiego wąwozu, w zacisznym miejscu, graniczącym z nadwodnym parkiem i niewielkim przybrzeżnym laskiem, pamiętającym czasy królewskie.
Mieszkanie o powierzchni około 40 m2, składa się z: pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, dużej łazienki i tarasu z widokiem na zatokę.
Na tarasie jest słonecznie (to atut tego mieszkania) od rana do popołudnia, stolik, dwa foteliki. Apartament jest urządzony w stylu marynistycznym.
W wyposażonym aneksie kuchennym znajdują się: lodówka, czajnik, mikser, kuchenka elektryczna, zmywarka i kuchenka mikrofalowa. W skład wyposażenia wchodzą także naczynia, garnki, sztućce oraz żelazko i odkurzacz.
W łazience: prysznic, suszarka do włosów i pralka oraz niezbędne środki czystości (ręczników nie zapewniamy).
Miejsca do spania to dwie kanapy dwuosobowe (po rozłożeniu 155 cm szerokości) oraz jedna pojedyncza amerykanka - 80 cm. Mniejszy pokój (2+1 spania) jest zamykany (pościel zapewniamy).
Telewizja naziemna cyfrowa, radio. Internet WiFi.

Dla zachowania bezpieczeństwa mikrobiologicznego, sprzęty odkażamy podchlorynem sodu.

© 2016 Aksjomat | Design by W3layouts